Bezdomne psy do adopcji

Udostępnij

Bezdomne psy w Koźminie Wielkopolskim na FACEBOOK-u

PSIAKI, KTÓRE SZUKAJĄ DOMÓW

Gaja porzucona razem ze szczeniakiem, stała się dla kogoś udręką i problemem bo nie potrafił jej upilnować / wysterylizować. Prawdopodobnie była domowym psem. Maleńka, jeszcze trochę przestraszona, idealna do domu na kanapę, młodziutka ma nie więcej niż 2 lata. Więcej zdjęć wkrótce. Podstawowym warunkiem adopcji jest STERYLIZACJA. Znaleziona pomiędzy miejscowościami Nowa Obra, a Stara Obra.Adopcja – 724 454 825 (po godz. 15)


Znaleziono 2 psy w typie rasy husky, właścicieli lub osoby które znają właścicieli psów. Pieski znalezione w miejscowości Kaniew oraz Wyrębin.

Adopcja – 724 454 825 (po godz. 15)PSIAKI, KTÓRE ZNALAZŁY JUŻ DOMU


Pies z wielkim sercem, przeurocza maleńka sunia. Sunia jest bardzo energiczna, radosna, uwielbia się bawić. Jest w typie Jack Russell Terrier, pies dla aktywnych ludzi. Wiek ok 10 miesięcy.

Adopcja – 724 454 825 (po godz. 15)

Adopcja – 724 454 825 (po godz. 15)Podziękowania


W imieniu Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Krotoszynie dziękujemy za przekazanie około 200 kg suchej karmy dla bezdomnych psów z Koźmina Wlkp. Lions Club Krotoszyn oraz firmie DINO. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i liczymy na dalszą współpracę.W akcję czynnie włączyli się przedstawiciele stowarzyszenia: Grzegorz Matyla i Jacek Zawodny.
W ostatnim czasie w Koźminie znaleziono 4 psy – pilnie szukamy właścicieli!

1. Kudłata kulka na krótkich nóżkach – młody pies, zadbany.
2. Pies średniej wielkości, bardzo przestraszony, boi się wychodzić z budy.
3. W typie teriera (miał na sobie czerwoną obrożę).
4. Pies dość duży, młody, strachliwy.

Właściciela lub osoby, które wiedzą do kogo należą psy prosimy o kontakt pod nr tel. – 724 454 825 (pn-pt po godz. 15).


Todi jest bardzo pozytywnym psiakiem, który szaleje na punkcie człowieka i uważnie za nim podąża. Uwielbia spacery, bieganie, głaskanie i pieszczoty. Bardziej odważny w kojcu niż poza nim.

Pies jest zaszczepiony i wykastrowany.
Cudowna, wrażliwa, młoda sunia, lubi się bawić i przytulać kiedy poczuje się pewnie przy człowieku. Jeszcze trochę nieśmiała, ale szybko przystosowuje się do nowych warunków. Dixi jest niewielka, prawie wcale nie szczeka. Obojętna w stosunku do innych psów. Potrafi chodzić na smyczy.

Dixi jest zaszczepiona i wysterylizowana
Sisi znaleziona przy drodze, porzucona, niechciana – efekt bezmyślnego rozmnażania. Teraz siedzi w małej klatce, zapomniana, pełna niespożytkowanej energii. Kontakt z człowiekiem- minimalny, rośnie na małego dzikuska

10.11.2013 – trafia do domu tymczasowego. Tam zapoznawała się z panującymi w domu zasadami.

12.01.2014- Sisi zmienia dom tymczasowy, przebywa teraz w Jarocinie, ma problem z lękiem separacyjnym.

Zaszczepiona i wysterylizowanaPrezes jest bezdomny od sierpnia 2013 – chociaż już wcześniej nie miał swojego miejsca. Przebywał na wysypisku śmieci, które zlikwidowano. Od wakacji przebywał na osiedlu, miał zranioną łapę.

To starszy wesoły psiak, który uwielbia kontakt z człowiekiem, obecnie przebywa w hotelu.

Jest zaszczepiony i wykastrowany.