Weselna Biesiada Seniorów – fotorelacja

Udostępnij

 
Koźmińscy seniorzy po raz kolejny pokazali, że są rozśpiewani, pełni życia i wigoru. 25 sierpnia odbyła się jedenasta biesiada seniorów. Ponad sto osób śpiewało piosenki weselne i bawiło się w najlepsze w ogrodzie  przy Klubie Seniora.  Z seniorami zaśpiewali zaproszeni goście m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wlkp., kapelan seniorów, strażacy i  harcerze i inni przyjaciele klubu.

 

Dziś będziemy się weselić i biesiadować! Niech to popołudnie będzie świętem wszystkich seniorów – zapraszała do wspólnej zabawy Renata Łąkowska, wiceprezes Stowarzyszenia „Aktywny Koźmin Wielkopolski”, pracownica Klubu Seniora.

W tym roku organizatorami biesiady byli:  Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Klub Seniora, Stowarzyszenie „Aktywny Koźmin Wielkopolski” i koło PTTK. Impreza została dofinansowana z Budżetu Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski.

Organizatorzy zaproponowali uczestnikom znany  i lubiany repertuar weselny. Tegoroczną biesiadę prowadzili: Eugenia Chojnacka, Anna Parużyńska, Renata Łąkowska i Zygmunt Ziętkiewicz. Oprawę muzyczną zapewnił niezastąpiony Zbigniew Cyunczyk, a nagłośnienie Roman Wyduba. Poczęstunek przygotowała firma La Catering z Koźmina Wlkp. 

Data publikacji

26.08.2016

Tekst: Agnieszka Flejsierowicz, UMiG

Foto: Tomasz Piejko, UMiG

{phocagallery view=category|categoryid=15|limitstart=0|limitcount=20}