„PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA” U SKRZACIKÓW

Udostępnij

Od 22 do 24 listopada w Przedszkolu „Parkowe Skrzaty” w Koźminie Wlkp. odbyły się uroczystości „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami spotkań były trzylatki z grup: „Sówki” z wychowawczynią Martą Filipiak i „Jarzębinki” z wychowawczynią Barbarą Gołąbek oraz trzy – i czterolatki z grupy „Muchomorki” z  wychowawczynią Dorotą Klepacką. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz dyrektor przedszkola Karolina Pietrzak i wicedyrektor Katarzyna Olender.

 

 

 

 

 

 

Skrzaciki recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły. Perfekcyjnie opanowały powierzone im role. Były uśmiechnięte, chętnie prezentowały się na scenie. Wesołą i miłą atmosferę podkreślały również ich kolorowe stroje oraz scenografia. Występując przed tak dużą widownią wykazały się nie tylko umiejętnościami, ale również dużą odwagą.

Najważniejszym punktem spotkań było pasowanie przedszkolaków, którego dokonała pani dyrektor używając magicznego ołówka. Na pamiątkę tych ważnych dni dzieci otrzymały dyplomy i kuferki ze słodkościami. Po części artystycznej, wszystkie dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu!

Data publikacji 28.11.2017 r.

Tekst: Edyta Góral (Przedszkole „Parkowe Skrzaty”)
Foto: Paulina Szyszka (Przedszkole „Parkowe Skrzaty”)

{phocagallery view=category|categoryid=44|limitstart=0|limitcount=15}