Danuta Wawrzyniak – laureatka plebiscytu „Nauczyciel na medal 2017 “

Udostępnij

8 grudnia w sali sesyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, miała miejsce wyjątkowa ceremonia: Wielkopolski Kongres Edukacyjny oraz Gala Laureatów Plebiscytu “Nauczyciel na medal 2017”. Do wojewódzkiego finału awansowali zwycięzcy pierwszego, powiatowego etapu z Poznania, Kalisza, Konina, Gniezna, Leszna, Ostrowa Wlkp., Piły oraz wszystkich powiatów w Wielkopolsce. Kandydaci zachowali głosy zdobyte w pierwszym etapie. Cieszymy się, że wśród najlepszych nauczycieli z Wielkopolski w kategorii nauczyciel klas I-III znalazła się Danuta Wawrzyniak z SP NR 3 w Koźminie Wlkp. Wspaniały nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, który z pasją i oddaniem wykonuje swoją pracę.

 

 

 

 

 

 

 

W uroczystości rozdania nagród dla laureatów plebiscytu, uczestniczyła również  dyrektor szkoły Arleta Szkudlarek, która była świadkiem wręczenia wyjątkowego wyróżnienia Danucie Wawrzyniak.

 

“Nauczyciel na medal” to nagroda dla charyzmatycznego i kreatywnego nauczyciela. Takiego, który doskonale przekazuje wiedzę, cieszy się autorytetem, szacunkiem i ma bardzo dobry kontakt z rodzicami. Taka jest nasza Laureatka. W wojewódzkim plebiscycie zdobyła II miejsce. Podczas gali  odebrała nagrody z rąk Zbigniewa Hoffmanna Wojewody Wielkopolski. Gratulujemy!

Czytaj na stronie

 

       

 

Data publikacji

15.12.2017 r.

Tekst i foto: SP Nr 3