IX Biesiada Seniorów w Borzęciczkach

Udostępnij

11 lutego odbyła IX Biesiada Seniorów, której  organizatorem był Zespół Szkolno – Przedszkolny im. M. Konopnickiej w Borzęciczkach. Jak co roku, seniorzy bawili się wspaniale do późnych godzin wieczornych. Atrakcją biesiady był występ grupy teatralnej “Aktorzyny”, działającej przy szkole oraz loteria fantowa z cennymi nagrodami.

 

 

 

 

 

 

 

W godzinach popołudniowych w  sali gimnastycznej zebrali się seniorzy i zaproszeni goście, którzy zostali miło przywitani przez panią dyrektor szkoły Agnieszkę Misiak i  pracowników placówki. Po rozpoczęciu imprezy nadszedł czas na wspólną zabawę i tańce do późnych godzin wieczornych. Nad oprawą muzyczną czuwał Bartosz Goździela. Wśród uczestników biesiady panowała wesoła i przyjazna atmosfera, nie zabrakło również  chętnych osób do solowego śpiewu.

 

Kolejnym punktem spotkania był występ grupy teatralnej –  ,,Aktorzyny”- działającej prężnie przy Zespole. Seniorzy doskonale się bawili, oglądając ,,Kuchenne rewolucje Magdy Gessler” i kosztując przygotowane do degustacji kanapki. Organizatorzy zapewnili uczestnikom biesiady loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami.  

 

Serdecznie dziękuje uczestnikom biesiady, wszystkim sponsorom, którzy finansowo wsparli naszą placówkę, a także pracownikom i nauczycielom, którzy pomogli w zorganizowaniu IX Biesiady Seniorów. – mówi Agnieszka Misiak, dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Borzęciczkach.

 

   

Data publikacji

20.02.2018 r.

Tekst i foto: ZSP w Borzęciczkach