Nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018

Udostępnij

W wyborach samorządowych na terenie gminy Koźmin Wielkopolski uprawnionych do głosowania było 10664 mieszkańców. W głosowaniu na burmistrza wzięło udział 5320 osób, a w głosowaniu na radnych 5147 osób. W wyborach na BURMISTRZA MIASTA I GMINY KOŹMIN WIELKOPOLSKI Maciej Bratborski uzyskał 3272 głosy, a Dominik Radwański uzyskał 1925 głosów.

 

 

 

WYBORY DO RADY MIEJSKIEJ W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM

 

Okręg wyborczy Nr 1

WYBIERAŁA Jacek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL – 56 GŁOSÓW
GRZELAK Adam, zgłoszony przez KW STOW. SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA – 172
JAKUBIAK Piotr, zgłoszony przez KWW DLA KOŹMINA – 174

Okręg wyborczy Nr 2

FRASZEWSKI Marek zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 38
ZARADNIAK Justyn Dominik, zgłoszony przez KW STOW. SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA – 196
GOŁĄBEK Mirosław Kazimierz,  zgłoszony przez KWW DLA KOŹMINA – 125

Okręg wyborczy Nr 3

BOROWCZYK Marcin, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL – 147
WITEK Marek, zgłoszony przez KW STOW. SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA – 106
SKOWROŃSKI Piotr, zgłoszony przez KWW DLA KOŹMINA – 97

Okręg wyborczy Nr 4

GROMADA Marian, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 65
TOMCZAK Konrad Marek, zgłoszony przez  KW STOW. SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA – 113
WIECZNY Marek Leszek zgłoszony przez KWW DLA KOŹMINA- 171

Okręg wyborczy Nr 5

KONIECZNY Dariusz zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL – 62
JANKOWIAK Karol zgłoszony przez KW STOW. SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA – 251
RADWAŃSKI Dominik zgłoszony przez KWW DLA KOŹMINA – 64

Okręg wyborczy Nr 6

GROMADA Artur  zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL – 20
IDKOWIAK Robert Marian zgłoszony przez KW STOW. SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA – 147
GŁUSZEK Wiesław Michał zgłoszony przez KW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE – 127
MAZUR Paulina  zgłoszona przez KWW DLA KOŹMINA – 50

Okręg wyborczy Nr 7

IWAŃSKI Jacek, zgłoszony przez KW STOW. SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA – 222
GRYGIEL Radosław Piotr, zgłoszony przez KWW DLA KOŹMINA – 201

Okręg wyborczy Nr 8

STANIEWSKI Henryk Zygmunt, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL – 116
NOWACKI Andrzej, zgłoszony przez KW STOW. SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA – 199

Okręg wyborczy Nr 9

GABRYELCZYK Hieronim Ignacy, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL – 110
MISIAK Anna Maria, zgłoszona przez KWW DLA KOŹMINA – 147

Okręg wyborczy Nr 10

KMIECIK Urszula,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL – 111
JAROSZ Sławomir, zgłoszony przez KW STOW. SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA – 117
KRZYŻANOWSKI Marek, zgłoszony przez KWW DLA KOŹMINA – 105

Okręg wyborczy Nr 11

KOŁACZKOWSKI Dariusz Jan, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL – 109
JĘDRZEJAK Bogdan Piotr, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ  – 86
GRZESIAK Tomasz, zgłoszony przez KW STOW. SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA – 106
KRZYŻANOWSKI Karol Piotr, zgłoszony przez KWW DLA KOŹMINA – 29

Okręg wyborczy Nr 12

ZAKRZEWSKA Barbara, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL – 46
CHOJNICKI Leszek Jan, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 52
KONARCZAK-BOJANEK Irena,  zgłoszona przez KW STOW. SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA – 178
POTEJKO Mateusz,  zgłoszony przez KW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE -32

 

Okręg wyborczy Nr 14

ZAWODNY Ryszard, zgłoszony przez KW STOW. SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA – 205
BANASZAK Roman Marcin, zgłoszony przez KWW DLA KOŹMINA – 200

Okręg wyborczy Nr 15

CUGIER Agnieszka Marzena,zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL – 39
PATRYNIAK Sławomir Jan,  zgłoszony przez KW STOW. SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA – 273
KUBAŚ-JAKUBIAK Sylwia Stanisława, zgłoszona przez KWW DLA KOŹMINA – 123

W okręgu wyborczym Nr 13 została zarejestrowana tylko jedna lista kandydatów, obejmująca 1 kandydata. Mandat radnego bez głosowania uzyskał DYKCIK Wojciech.  

 

2018-10-22