Podziękowanie za pomoc w przeprowadzce SP NR 3

Udostępnij

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej Nr 3 im.Kornela Makuszyńskiego składa serdeczne podziękowania za pomoc w przeprowadzce szkoły.

„Życie jest piękne, kiedy myślimy przede wszystkim o innych”

Piękniejsze staje się nasze życie, gdy możemy liczyć na innych. Na ludzi dobrych, pomagających, bez wielkich słów, bez rozgłosu, a jednocześnie czyniących dla naszej szkoły nieskończenie wiele dobrego.
Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie Wielkopolskim składa serdeczne podziękowania wszystkim Dobroczyńcom, którzy włączyli się w organizację przeprowadzki naszej Trójki z budynku przy ul. Klasztornej do siedziby wygaszanego gimnazjum, która miała miejsce 20 i 21 sierpnia 2019r.
Przenosiny wymagały od wszystkich wielkiego poświęcenia, zaangażowania i ogromu pracy.
Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za bezinteresowną pomoc oraz kierowanie zaplanowanymi pracami. Dziękujemy za osobiste zaangażowanie i przygotowanie akcji przeniesienia szkoły.
Serdeczne podziękowania składamy koźmińskim firmom oraz zakładom pracy i ich pracownikom.
Dziękujemy również nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz uczniom, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie. Sprawnie i dobrze zorganizowana akcja sprawiła, że niemalże całe mienie szkoły zostało przetransportowane.
Organizacja przenosin Trójki była możliwa dzięki wspaniałej współpracy szkoły z Radą Rodziców oraz sojusznikami naszej placówki. Wielokrotnie przekonaliśmy się, że szkoła może liczyć na bezinteresowne wsparcie Państwa.
Patron naszej szkoły, Kornel Makuszyński jest autorem wymownych słów:
„Mądrym być, to wielka sztuka, ale dobrym – jeszcze większa!” – serdecznie dziękujemy za Wasze dobro.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP NR 3

w Koźminie Wielkopolskim