Koźmiński sztab przygotowuje się do WOŚP

Udostępnij

Koźmiński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którym, tak jak w latach ubiegłych, pokieruje Michalina Maleszka zarejestrował się i przystąpił do intensywnych przygotowań do 28. Finału WOŚP, który odbędzie się 12 stycznia 2020 roku.

Tegoroczna edycja koźmińskiej WOŚP będzie nieco bardziej rozbudowana. W naszym mieście Wielka Orkiestra Serc zagra już 5 stycznia. W tym dniu w budynku liceum zostanie zorganizowana akcja poboru krwi.
Przychodząc i oddając krew będzie można wesprzeć WOŚP, gdyż będą wolontariusze z puszkami. Oprócz oddawania krwi będzie możliwość zarejestrowania się w bazie dawców szpiku – zapowiada szefowa sztabu.
11 stycznia harcerze, wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Sportu zorganizują turniej piłki halowej, z którego wpisowe także zasili konta orkiestry Owsiaka.

Dzień finału, 12 stycznia zapowiada się bardzo interesująco. W tym dniu odbędzie się m.in. pokaz strażacki i Bieg Policz się z cukrzycą oraz maraton koncertowy w kinie “Mieszko”.

Wielką atrakcją koncertu będzie piosenka „Wiatr” skomponowana w całości przez młodych koźmińskich muzyków, którzy specjalnie na WOŚP połączyli swoje siły!

Przez cały dzień będzie można wrzucać datki do puszek wolontariuszy i licytować różne gadżety na rzecz orkiestry.

Szczegóły 28. Finału WOŚP już wkrótce na plakatach!