Gmina rozdaje osłonki mieszkańcom – aktualizacja

Udostępnij

Zakończyliśmy wydawanie pierwszej partii osłonek ochronnych dla mieszkańców miasta i gminy. Gmina Koźmin Wielkopolski zamówiła dodatkową partię maseczek, która dotrze do nas tuż po świętach. Trzy i pół tysiąca osłonek przekazał również Starosta Krotoszyński, z rezerw Wojewody Wielkopolskiego.

AKTUALIZACJA 10 kwietnia, godz. 12.40

Zakończyliśmy wydawanie pierwszej partii osłonek ochronnych dla mieszkańców miasta i gminy. Gmina Koźmin Wielkopolski zamówiła dodatkową partię maseczek, która dotrze do nas tuż po świętach. Trzy i pół tysiąca osłonek przekazał również Starosta Krotoszyński, z rezerw Wojewody Wielkopolskiego. Po świętach ruszy w Urzędzie Miasta i Gminy punkt wydawania osłonek ochronnych. W sumie gmina Koźmin Wielkopolski ma przygotowanych dla mieszkańców 15 tysięcy sztuk, więc, jeśli – zachowamy zdrowy rozsądek – dla nikogo nie powinno ich zabraknąć.

Dziękuję mieszkańcom Koźmina Wielkopolskiego za spokój i dyscyplinę przy odbiorze pierwszej partii pakietów ochronnych. Dziękuję sołtysom, pracownikom: Spółdzielni Mieszkaniowej, Gminnego Zespołu Instytucji Kultury, Biblioteki Miasta i Gminy Koźmin Wlkp., Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Przedszkola  Parkowe Skrzaty, Urzędu Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski, strażakom, opiekunkom społecznym, Pracowni Kulinarnej oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby osłonki ochronne dotarły do naszych mieszkańców, w gorącym czasie przedświątecznych przygotowań. Po świętach wielkanocnych , w koźmińskim urzędzie uruchomimy punkt wydawania osłonek. Zapraszam wszystkich, którzy potrzebują, a nie zdążyli się jeszcze zaopatrzyć. Seniorów, proszę o zgłaszanie telefoniczne  zapotrzebowania pod numer telefonu 62 72 16 723 , gdzie czekają na Państwa pytania, uwagi i głosy pracownice Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Koźmin Wlkp.  – mówi burmistrz Maciej Bratborski.

AKTUALIZACJA – 10 kwietnia , godz. 8.00

Dziś, 10 kwietnia od godz. 10.00 osłonki na twarz wielokrotnego użytku dla mieszkańców Koźmina Wlkp. będą wyłożone na stolikach przy instytucjach:
Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski Stary Rynek 11,
Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski, ul. Zamkowa 2a
Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, ul.Krotoszyńska 16 ,
Gminnym Zespole Instytucji Kultury, ul.Floriańska 18 a,
Przedszkolu „Parkowe Skrzaty”, ul.Borecka 25,
a także przy sklepie spożywczym „Dorotka” przy ul. Poznańskiej 12 A.

Prosimy, aby osoby odbierające maseczki zachowały obowiązujące zasady bezpieczeństwa.

Gmina Koźmin Wielkopolski domówiła dodatkową partię osłonek.

Po świętach wielkanocnych maseczki będą dostępne w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin, w dni robocze od 8.00 do 16.00. Seniorzy, którzy pozostają w domach,a chcieliby otrzymać pakiet mogą to zgłosić pod numerem tel. 62 72 16 723.

AFUMiG