Komunikat dotyczący korzystania z obiektów rekreacyjnych

Udostępnij

Komunikat dotyczący zasad korzystania z obiektów sportowo – rekreacyjnych i zamknięcia basenu kąpielowego przy ul. Pleszewskiej w Koźminie Wielkopolskim.

PLACE ZABAW

W związku z brakiem wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczących bezpieczeństwa na placach zabaw po ich ponownym otwarciu, Gminny Ośrodek Sportu apeluje do rodziców o odpowiedzialne zachowanie w tego typu miejscach, by zabawa była bezpieczna dla wszystkich.
Prosimy pamiętać o zachowaniu około 2 metrowego dystansu, a jeśli nie ma takiej możliwości, to o zasłanianiu nosa i ust zarówno przez dorosłych jak i dzieci powyżej 4. roku życia.

KOMPLEKS BOISK ORLIK

Gminny Ośrodek Sportu udostępnia kompleks boisk ORLIK.
Osoby korzystające z boiska mają obowiązek przestrzegać reżimu sanitarnego. Zarówno przed wejściem, jak i po wyjściu z obiektu, należy zdezynfekować ręce. Przerwa między grupami wynosi min. 15 minut. Nadal obowiązuje zakaz korzystania z szatni. Należy bezwzględnie stosować się do zaleceń administratora obiektu.

BASEN KĄPIELOWY

Informujemy, że zgodnie z zaleceniami wprowadzonymi przez Ministerstwo Rozwoju i Główny Inspektorat Sanitarny dotyczącymi korzystania z kąpielisk; mając na uwadze bezpieczeństwo osób korzystających – basen kąpielowy pozostaje zamknięty.

Tekst komunikatu : Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp.