Plakat o akcji Chryzantemy dla Koźmina Wielkopolskiego

Chryzantemy rozdane – aktualizacja

Udostępnij

Drodzy Mieszkańcy! Nie spodziewaliśmy się że w ciągu 3 godzin rozdamy 5 tysięcy kwiatów! Tym samym tę część akcji kończymy, w niedzielę nie będziemy rozdawać kwiatów pod cmentarzami. Kolejna akcja z chryzantemami pod pomniki na 102 rocznicę Odzyskania Niepodległości już w 11 listopada. Dziękujemy w imieniu Hufca ZHP Koźmin Wlkp., Urzędu Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski, lokalnych producentów kwiatów oraz ARiMR .

W najbliższą sobotę (7 listopada) koźmińscy harcerze będą rozdawać cięte chryzantemy zakupione od koźmińskich ogrodników przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Akcja, której celem jest pomoc lokalnym producentom kwiatów, została zorganizowana przez koźmiński samorząd i Hufiec ZHP Koźmin Wielkopolski.
W sumie mamy do rozdysponowania pięć tysięcy kwiatów ciętych. Będą one rozdawane w najbliższą sobotę i niedzielę, w godz. od 10.00 do 15.00 w dwóch miejscach : cmentarze przy ul. Poznańskiej i cmentarz przy ul. Pleszewskiej.

Zapraszamy mieszkańców do udziału w akcji i jednocześnie prosimy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego i zachowanie dystansu społecznego.

Tekst: AFUMiG