Pogotowie św.Mikołaja – bieg charytatywny

Udostępnij

Już wkrótce nasze serca przeniknie radość Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowując się na ten magiczny czas pomyślmy o starszych, samotnych mieszkańcach naszej gminy. Otwórzmy dla nich serca tak, by nasza radość stała się ich udziałem.

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej „POGOTOWIE ŚW. MIKOŁAJA”, której celem jest pomoc starszym i samotnym mieszkańcom naszej gminy.

W tym roku w ramach akcji odbędzie się bieg pod hasłem „POMAGANIE PRZEZ BIEGANIE”. W niedzielę 5 grudnia 2021 r w Parku im. Powstańców Wlkp. Do udziału zapraszamy absolutnie każdego! Wystarczy pokonać minimum jedną pętlę w koźmińskim parku w dowolnej formie, wg uznania i możliwości – sprintem truchtem, marszobiegiem, spacerem. Startujemy o 13.00 i biegamy maksymalnie godzinę. Liczy się wspólny czas na świeżym powietrzu, integracja i dobra zabawa, a przede wszystkim – pomoc potrzebującym mieszkańcom naszej gminy.

Zbierać będziemy żywność długoterminową, słodycze, konserwy, środki czystości, koce. Uczestnicy biegu dary przynoszą bezpośrednio przed startem.

Dla pierwszych 150 osób organizatorzy zapewniają unikatowy numer startowy i pamiątkowy medal.

Zapisy w sekretariacie Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. przy ulicy Floriańskiej lub w dniu biegu w parku im. Powstańców Wlkp. od godziny 12.30.

START BIEGU I ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI – w parku, przy budynku Biblioteki Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski.

Na mecie ciepła herbata.

Tekst i plakat: Organizatorzy akcji