Artysta stoi na scenie z mikrofonem

Dni Koźmina 2022

Udostępnij

Dni Koźmina Wielkopolskiego 2022 za nami. W tym roku na scenie wystąpiły gwiazdy: Bryska, Marek Piekarczyk, Mejk i Zenon Martyniuk. Jak co roku impreza przyciągnęła tłumy.
W piątek na scenie koncertowali : zespół Kondor.300, Liana Hrytsa z Ukrainy (uczestniczka programu TVN-u “Mam Talent”) i gwiazda wieczoru wokalistka o pseudonimie Bryska.
W sobotę zagrali i zaśpiewali muzycy koźmińskiej Kapeli znad Orli. Można było też obejrzeć pokaz Teatru NIKOLI z Krakowa, łączącego pantomimę, taniec współczesny i ewolucje cyrkowe. Natomiast gwiazda wieczoru był Marek Piekarczyk – legendarny wokalista rockowej kapeli TSA z zespołem.
Trzeci dzień świętowania Dni Koźmina rozpoczął XII Festiwal Piosenki Przedszkolaka. Później na scenie pojawili się młodzi wokaliści i tancerze z formacji działających przy GZIK-u. Po nich zebraną na zamkowym boisku publiczność, bawiła znanymi szlagierami Koźmińska Orkiestra Dęta. Mnóstwo fanów disco-polo przyjechało na niedzielny koncert zespołu Mejk i Zenka Martyniuka. Występ gwiazdy wieczoru, który miał się rozpocząć około godz. 21.00, jednak z powodu awarii prądu, rozpoczął się z dużym opóźnieniem, za co organizatorzy przepraszają wszystkich uczestników koncertu. Zenek Martyniuk nie zawiódł jednak swoich fanów. Ci którzy pozostali bawili się przy największych hitach wykonawcy.

Foto: Szymon Sikora

Galerię zdjęć z Dni Koźmina 2022 fot. Szymon Sikora można obejrzeć na profilu facebookowym Miasta i Gmina Koźmin Wielkopolski.