styczeń
2019
24
czwartek
Felicji
Roberta
Sławy

                          

  Strona główna

Festiwal do powtórki

I Otwarty Przegląd Piosenki Przedszkolaka pod hasłem "Wielki Mały Człowiek", który odbył się w Koźminie w niedzielne popołudnie, mógłby się okazać bardzo udaną imprezą, gdyby nie przerwał go ulewny deszcz. Pracownicy ośrodka kultury, zdecydowali się powtórzyć festiwal. Już w najbliższą sobotę, 6 czerwca od godziny 15.00 na scenie przy Zamku zobaczymy i wysłuchamy ponownie wszystkich małych wykonawców. Jury przyzna trzy główne nagrody w każdej z kategorii wiekowych: Złoty, Srebrny i Brązowy Dzwoneczek. Publiczność wybierze także swojego wykonawcę, który otrzyma specjalne wyróżnienie.
 

Na koźmiński przegląd przedszkolaka zgłosiło się prawie 50 małych wykonawców z placówek miasta i gminy, a także ościennych gmin. Każdy artysta mógł zaśpiewać jeden utwór z dowolnego repertuaru. Przy gromkich brawach publiczności dzieci prezentowały swoje talenty w przebojach Dody i Feela, repertuarze dziecięcym, a nawet piosenkach ludowych.

Gdy na scenie wystąpiła połowa wykonawców, zawiało, zagrzmiało i zaczął padać. Ze względu na pogodę niestety nie udało się przesłuchać wszystkich wykonawców. Zawiedzeni byli nie tylko wykonawcy, i organizatorzy,  ale także licznie zgromadzona publiczność, która świetnie bawiła się przy występach małych artystów.Decyzja o zorganizowaniu festiwalu na bis zapadła w ośrodku  kultury bardzo szybko.  - Powtarzamy imprezę w najbliższą sobotę! Serdecznie wszystkich zapraszamy! Mamy nadzieję, że tym razem przegonimy czarne chmury - mówi Alfreda Damazyniak, pracownica Ośrodka Kultury w Koźminie Wlkp.

 
 

Tekst i foto: Agnieszka Szymańska
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn