maj
2018
23
środa
Leoncjusza
Michała
Renaty

                                

  Strona główna

Konkurs Fotograficzny Tydzień Kodowania 2016 - głosuj na SP NR 3

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie Wlkp. jest laureatem konkursu grantowego i otrzymała 5 tys. zł w ramach III edycji Programu "mPotęga", którego organizatorami są Fundacja mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć. Nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w wysokości 5 tys. zł. Część pieniędzy została przeznaczona na zakup tabletów oraz gier Scottie Go!. Od 15 do 23 października obchodzony jest Europejski Tydzień Kodowania. Do akcji włączyła się nasza szkoła wykorzystując pozyskane w ramach projektu gry.

 

 

Odbyły się warsztaty Scottie Go. Uczniowie przy pomocy kartonowych klocków  sterowali kosmitą Scottiem. Pomogli zdobyć mu części zamienne  do pojazdu. Dzięki temu stali się ekspertami w tworzeniu algorytmów i  poznali podstawy programowania.

 

Fundacja Orange organizuje Konkurs Fotograficzny Tydzień Kodowania 2016. Prosimy o głosowanie na nasze zdjęcie. Głosować można jeden raz dziennie do 23 października.

http://welcometabs.com/w/595594

 

Data publikacji 21.10.2016

Tekst i foto: Alicja Gawrońska, SP NR 3

 

           

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn