maj
2018
23
środa
Leoncjusza
Michała
Renaty

                                

  Strona główna

Jestem sobie przedszkolaczek! - pasowanie Parkowych Skrzatów

W dniach od 25 – 27 października 2016 r. w Przedszkolu „Parkowe Skrzaty w Koźminie Wlkp. odbyły się uroczystości „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami spotkań było: 24 - trzylatków z grupy „Stokrotki”  z wychowawczynią Sylwią Kowalską, 25 - trzylatków z grupy „Żabki”  z wychowawczynią Patrycją Grobelną, 24 - trzy - i czterolatków z grupy „Jagódki” z  wychowawczynią Pauliną Szyszką. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz dyrektor przedszkola Lidia Kwaśnik i wicedyrektor Maria Dąbrowska.

 

 

 


Skrzaciki zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycielek. Przedszkolaki recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły. Perfekcyjnie opanowały powierzone im role. Były uśmiechnięte, chętnie prezentowały się na scenie. Wesołą i miłą atmosferę podkreślały również ich kolorowe stroje oraz ciekawa scenografia. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również dużą odwagą.

 

Puntem kulminacyjnym spotkań było ślubowanie przedszkolaków.  Po jego złożeniu pani dyrektor dokonała pasowania używając magicznego ołówka. Na pamiątkę tych ważnych dni dzieci otrzymały dyplomy i kuferki ze słodkościami.

 

Po części artystycznej, wszystkie dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 

Data publikacji 2.11.2016r

Tekst i foto: Edyta Góral (Przedszkole „Parkowe Skrzaty”)


               

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn