czerwiec
2017
23
piątek
Albina
Wandy
Zenona

       



 

 



 



Strona główna

Autorzy najpiękniejszych ozdób choinkowych nagrodzeni

12 stycznia w ośrodku kultury burmistrz Maciej Bratborski i dyrektor Leszek Ziętkiewicz wręczyli nagrody autorom najpiękniejszych ozdób choinkowych, przesłanych na konkurs ogłoszony przez placówkę. W sumie wpłynęła rekordowa liczba 450 prac, więc jury w składzie:  Wanda Bachorz, Dagmara Pijanowska i Maria Malinowska miało trudny orzech do zgryzienia, by wybrać najpiękniejsze ozdoby. Nagrody przyznano w kilku kategoriach wiekowych. Spotkaniu towarzyszyła wystawa prac laureatów. 

 

 

 




I.    Kategoria wiekowa do 6 lat:
a)    Nagrody:
1)    Lena Dymarska  lat 5, opiekun: Ewelina Chmielarz, Szkoła Filialna Grębów
2)    Lena Sieradzan  lat 5, opiekun: Anna Szymczak, Publiczne Przedszkole w Rokutowie
3)    Antoni Garkowski  lat 6, opiekun: rodzic
4)    Tymoteusz Staliś lat 6 , opiekun: Monika Ziętkiewicz, Przedszkole Koźmin Wlkp.
5)    Maria Dąbrowska lat 6, opiekun: Monika Ziętkiewicz, Przedszkole Koźmin Wlkp.

b)    Wyróżnienia:
1)    Maria Andrzejczak  lat 4, opiekun: Sylwia Szyszka , Z S-P Borzęciczki
2)    Maria Jamrozik lat 4 opiekun: Publiczne Przedszkole w Rokutowie
3)    Aleksandra Trawińska  lat 6, opiekun:  rodzic
4)    Dagmara Jarosz lat 3 lat, opiekun: Katarzyna Olender , Przedszkole Koźmin Wlkp.


II.    Kategoria wiekowa od 7 do 10 lat:
a)    Nagrody:
1)    Oliwier Grzesiak lat  8, opiekun: Agnieszka Maryniak, SP nr 1 Koźmin Wlkp.
2)    Bogna Matyjaszczyk lat 9, opiekun: Renata Rudzińska, ZSP nr 3 Pleszew
3)    Nina Łuczak  lat 9, opiekun: Mirosława Urbaniak, SP nr 4 Krotoszyn
4)    Aleksandra Banaszak lat 10, opiekun: Mirosława Urbaniak, SP nr 4 Krotoszyn
5)    Natasza Karwowska lat 9, opiekun: Ewa Karkowska , SP nr 3  Pleszew,
6)    Martyna Kot lat 10,  SP nr 3 w Koźminie Wlkp.

7)   Kacper Juszczyk lat 9, opiekun: Katarzyna Walczak SP nr 3 Koźmin Wlkp.

b)    Wyróżnienia:
1) Kacper Adamkiewicz  lat 8 opiekun: Aldona Zmyślona, Z S-P Borzęciczki

2)  Eryk Ratajczyk lat 10, opiekun: Agnieszka Krawczyk, SP nr 3 Pleszew

3)  Adam Nowicki  10 lat, opiekun:Agnieszka Krawczyk, SP nr 3 Pleszew

4) Anna Podlarz  lat 9, opiekun: Marlena Nowak , SP nr 1 Koźmin Wlkp. 

5) Zofia Cichowlas  lat 8 ,  SP nr 1 Koźmin Wlkp. 

6) Marika Wojciechowska lat 9, opiekun: Ewa Kulka  SP  Borzęcice

III.    Kategoria wiekowa od 11 do 14 lat:
a)    Nagrody:
1)    Kacper Kaczmarek lat 12, opiekun:  SP Dobrzyca
2)    Katarzyna Kaczmarek lat 12, opiekun:,Iwona Cierniak SP Dobrzyca
3)    Weronika Bachórz lat 11, opiekun: Renata Praczyk  SP Stara Obra
4)    Jakub Szlachetka  12 lat, opiekun: Renata Praczyk  SP Stara Obra

b)    Wyróżnienia:
1)    Zuzanna Misiak lat 12, opiekun: Anna misiak,  SP Mokronos  
2)    Julia Marszałek lat 11, opiekun: SP nr 1 Koźmin Wlkp., opiekun: rodzic
3)    Zuzanna Grzelak  lat 12, opiekun: Agata Wyduba, SP nr 3 Koźmin Wlkp.



IV.    Kategoria wiekowa od 15 lat:

a)    Wyróżnienia:
1)    Beata Leśniak lat 32
2)   Elżbieta Kozubska lat 59

 

                     

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn