maj
2018
23
środa
Leoncjusza
Michała
Renaty

                                

  Strona główna

DZIEŃ SENIORA W URZĘDZIE SKARBOWYM

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Krotoszynie zaprasza emerytów i rencistów na dedykowane spotkanie informacyjne dotyczące rozliczeń rocznych oraz ulg i odliczeń obowiązujących w rozliczeniu PIT za 2016 rok.W związku z trwająca akcją składania zeznań rocznych za 2016 rok, mając na uwadze potrzebę wsparcia naszych klientów, w szczególności emerytów i rencistów, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Krotoszynie zaprasza w dniu 27 lutego 2017r., w godzinach od 9.00 do 14.00, do siedziby Urzędu Skarbowego w Krotoszynie, ul. Polna 32 na Dzień Otwarty dedykowany rozliczeniom rocznym PIT, którego celem będzie przybliżenie tematyki ulg i odliczeń oraz sposobów składania zeznań rocznych przez emerytów i rencistów.

 

W tym dniu pracownicy Urzędu poświęcą Państwu czas oraz podzielą się wiedzą w zakresu niezbędnym do prawidłowego sporządzenia rozliczenia. Przygotujemy stanowiska, gdzie będzie można zasięgnąć porad oraz złożyć bądź wysłać zeznanie poprzez system  e-Deklaracje.

 

Zagwarantujemy Państwu komfortowe warunki, natomiast  pomoc naszych pracowników zapewni poprawne i terminowe wywiązanie się z obowiązku rozliczenia dochodów za ubiegły rok.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

 

Data publikacji 30.01.2017 r.

Tekst: Katarzyna Zatorska,

Urząd Skarbowy w Krotoszynie

 

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn