kwiecień
2018
24
wtorek
Bony
Horacji
Jerzego

                                

  Strona główna

DZIECI Z PRZEDSZKOLA „PARKOWE SKRZATY” UCZCIŁY ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Pod koniec stycznia w Przedszkolu „Parkowe Skrzaty” odbyły się uroczystości z okazji „Święta Babci i Dziadka” we wszystkich 12 oddziałach. Skrzaciki wraz ze swoimi paniami przygotowały przedstawienia dla babć i dziadków. Licznie przybyli goście zasiadali przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci, od maluszków do starszaków, widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci prezentowały programy artystyczne, a następnie wręczały prezenty dla swoich ukochanych babć i dziadków.

 

 

Wszyscy goście, którzy przybywali do nas każdego dnia, z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Po występach dzieci wraz z babciami oraz dziadkami zostali zaproszeni na przygotowane z tej okazji słodkie poczęstunki.

 

To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechów, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Mamy nadzieję, że te występy na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

                      

Data publikacji 1.02.2017r.

Tekst i foto: Edyta Góral (Przedszkole „Parkowe Skrzaty”)

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn