czerwiec
2018
21
czwartek
Alicji
Alojzego
Rudolfa

                          

  Strona główna

Warsztaty kronikarskie w Koźminie Wielkopolskim.

W ostatnią sobotę, 25 marca w sali Ochotniczej Straży Pożarnej Koźmin Wielkopolski odbyły się warsztaty kronikarskie, współorganizowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski, Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Koźminie Wielkopolskim oraz zarząd OSP Koźmin Wielkopolski. Szkolenie przeznaczone było nie tylko dla OSP, ale również innych organizacji pozarządowych z terenu miasta i gminy Koźmin Wielkopolski.


Warsztaty otworzyli: prezes OSP Koźmin Wielkopolski dh Piotr Marszałek oraz Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski Maciej Bratborski.

Zajęcia prowadzone były przez członków Wojewódzkiego Klubu Kronikarza OSP Województwa Wielkopolskiego: dh Małgorzatę Judasz i dh Bogdan Siwiński. W warsztatach uczestniczyło 31 kronikarek i kronikarzy nie tylko z jednostek OSP, ale i z innych organizacji. Zajęcia były prowadzone w interesujący sposób. Prowadzący przedstawili wiele cennych informacji przydatnych przy założeniu kroniki oraz dalszym prowadzeniu.

Na podsumowanie warsztatów przybył Wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Województwa Wielkopolskiego ZOSP RP w Poznaniu dh Grzegorz Marszałek.

   

Foto: T. Knop


 

Foto: B Matysiak


 

 

Foto: Sz. Sikora

        

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn