lipiec
2018
19
czwartek
Alfreny
Rufina
Wincentego

                                 

  Strona główna

Oficjalne otwarcie placu zabaw na Osiedlu Tysiąclecia


We wtorek 18 lipca odbędzie się oficjalne otwarcie placu zabaw przy ul. Jana Pawła II w Koźminie Wielkopolskim. W ostatnich tygodniach gmina odnowiła dwa place zabaw - przy ul. Jana Pawła i Orężnej. Place zabaw po kompleksowym remoncie wyglądają jak nowe. Inwestycja kosztowała 150 tys. zł i została sfinansowana z budżetu miejskiego.

 

 

 Najmłodsi mieszkańcy Osiedla Tysiąclecia i okolic Okrężnej mają powody do zadowolenia. U progu wakacji udało się oddać do użytku nowe, kolorowe, place zabaw. Przy blokach ramach rewitalizacji zostały wymienione wszystkie urządzenia. Obecnie dzieci mają do dyspozycji nowoczesne, w pełni bezpieczne, metalowe urządzenia, piaskownicę i linarium , a dorośli - siłownię zewnętrzną. Inwestycję koordynował Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie.
W najbliższy wtorek o godz.15.30 nastąpi otwarcie placu zabaw.Po symbolicznym przecięciu wstęgi przewidziano liczne konkursy i zabawy dla dzieci, które poprowadzą animatorzy. Przewidziano również słodką niespodziankę.

 

 Zapraszamy udziału w tej uroczystości i korzystania z nowoczesnych miejsc rekreacji i aktywnego wypoczynku w Koźminie Wielkopolskim.

Data publikacji 12.07.2017

Tekst: AF

Foto: Lidia Ostojska, GOS

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn