lipiec
2018
16
poniedziałek
Eustachego
Mariki
Mirelli

                                

  Strona główna

Dofinansowanie na zakup i montaż instalacji Odnawialnych Źródeł Energii.

W związku  z dużym zainteresowaniem mieszkańców dofinansowaniem na zakup i montaż instalacji Odnawialnych Źródeł Energii Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski wydłuża termin naboru deklaracji uczestnictwa do dnia 02.08.2017r.

 

 

 

 

 

Projekt będzie polegał na montażu różnych rodzajów instalacji Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) w zależności od zgłoszonych potrzeb mieszkańców, w tym:

  • instalacji fotowoltaicznych;
  • instalacji kolektorów słonecznych do podgrzewania wody użytkowej;
  • kotłów na biomasę,

w zakresie budynków mieszkalnych, zlokalizowanych na terenie Gminy Koźmin Wielkopolski. Projekt realizowany będzie w przypadku otrzymania dofinansowania na jego realizację ze środków WRPO na lata 2014-2020 i podpisania umowy o dofinansowanie.

 

Dofinansowanie unijne wynosi do 85% kosztów kwalifikowanych, po stronie mieszkańców pozostaje 15% kosztów + podatek VAT (8% lub 23% od całości danej inwestycji, w zależności od miejsca montażu).

 

Nabór deklaracji uczestnictwa w projekcie trwa  do 2 sierpnia 2017r. w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski ul. Stary Rynek 11, 63-720 Koźmin Wielkopolski (pokój nr 5). Złożenie deklaracji obligować będzie  uczestnika do pokrycia kosztów wstępnej weryfikacji technicznej wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej, które będą wynosić 150zł.

 

Szczegółowe informacje dotyczące naboru zgłoszeń zawiera Regulamin dostępny na stronie internetowej www.kozminwlkp.pl. Dodatkowe informację można również uzyskać osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski ul. Stary Rynek 11, 63-720 Koźmin Wielkopolski (pokój nr 5) lub telefonicznie pod numerem telefonu 62 721-93-38.


REGULAMIN KONKURSU Nr RPWP.03.01.01-IZ-00-30-001/17

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn