maj
2018
27
niedziela
Amandy
Jana
Juliana

                              



 

 



 



Strona główna

Laureaci konkursu na "Najpiękniejsze kartki bożonarodzeniowe"

18 stycznia w ośrodku kultury wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego na "Najpiękniejszą kartę bożonarodzeniową". Jury przyznało 17 nagród i 19 wyróżnień.  Nagrody wręczyli: Maciej Bratborski - Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wlkp., Leszek Ziętkiewicz - dyrektor GZiK i Włodzimierz Hoffmann - fundator nagród.

 

 

 

 

 

 

 

 

Prace oceniała komisja w składzie:

•    Małgorzata Wójcik
•    Dagmara Pijanowska
•    Maria Malinowska

 

WYNIKI:

I kategoria wiekowa do 6 lat

Nagrody:

1. Maja Szyszka lat 6 Publiczne Przedszkole Koźmin Wlkp. / Edyta Góral
2. Paulina Staniek lat 6 Publiczne Przedszkole Koźmin Wlkp. / Monika Ziętkiewicz
3.  Zofia Grzegorska lat 6 Publiczne Przedszkole Koźmin Wlkp. / Anna Marciniak
4.  Julia Marciniak lat 6 Publiczne Przedszkole Koźmin Wlkp. / Anna Marciniak

Wyróżnienia:
1. Filip Konieczka lat 6  GOK Niechanowo / Krzysztof Żok
2. Mikołaj Morżak lat 6 Publiczne Przedszkole Koźmin Wlkp. Monika Ziętkiewicz
3. Teresa Grzonka lat 5 lat 6 Publiczne Przedszkole Rozdrażew / Anita Skowrońska
4. Lena Szczebiot lat 6  Publiczne Przedszkole Koźmin Wlkp. / Sylwia Kowalska
5.  Antonina Klauza lat 5 ZSP Borzęciczki / Katarzyna Kapała

II kategoria wiekowa 7-10 lat

Nagrody:

1. Anna Dąbrowska lat 10 NSP Jarocin/ Monika Kula
2. Natalia Garbarek lat 9 SP Grębów / Monika Wawrzyniak-Pałasz
3. Lena Wójcik lat 10  ZSP Borzęciczki / Izabela Trawińska
4. Anastazja Karolak lat 10  Młodzieżowy Dom Kultury Ostrów/ Katarzyna Bielawska
5. Katarzyna Skora lat 7   GOK Niechanowo / Krzysztof Żok

Wyróżnienie:

1. Anna Budzińska  lat 9  SP nr 3 Koźmin Wlkp. /
2. Julia Skałbania  lat 10 NSP Jarocin/ Monika Kula
3. Natalia Pietrowska lat 7 SP nr 3 Koźmin Wlkp. /
4. Marta Mąka lat 7 NSP Jarocin/ Monika Kula
5.  Zuzanna Płóciennik lat 9 SP Stara Obra / Renata Praczyk


III  kategoria wiekowa 11-14 lat

Nagrody:
1.  Lena Maćkowiak lat 14 Gimnazjum Koźmin Wlkp. / Dagmara Pijanowska
2. Jakub Dykcik lat 12  ZSP Borzęciczki / rodzic
3. Zofia Gryska lat 11 SP nr 3 Koźmin Wlkp. /Agnieszka Walczak – Gryska
4. Mateusz Kasprzak lat 13 SP nr 1 Koźmin Wlkp./ Małgorzata Lewandowicz

Wyróżnienia:

1. Paulina Antczak lat 13 SP Dobrzyca / Iwona Cierniak
2. Alicja Kubiak lat 11 SP  Cielcza / Małgorzata Szczepaniak
3. Bartosz Bugaryn lat 13 SP Międzybórz / Irena Pudłowska
4. Anna Kawalec lat 11 SP Borzęcice/ opiekun rodzic
5. Karolina Michalska lat 12 Młodzieżowy Dom Kultury Ostrów Wlkp. / Katarzyna Bielawska


IV kategoria wiekowa 15 lat i więcej lat

Nagrody:
1. Zuzanna Kostka  lat 15 Gimnazjum Koźmin Wlkp. / Dagmara Pijanowska
2. Justyna Zwiernik lat 16 Młodzieżowy Dom Kultury Ostrów/ Katarzyna Bielawska
3. Klaudia Plewa lat 16  GOK Niechanowo / Krzysztof Żok
4. Arleta Zacharyasz lat 62 Pleszew

Wyróżnienia:
1. Anna Szymczak lat 35 Pleszew
2. Michelle Pilarska lat 16 Młodzieżowy Dom Kultury Ostrów/ Katarzyna Bielawska

Wyróżnienia specjalne:

1.  Julia Rachwalska lat 15  ZSS Krotoszyn / Edyta Błaszczak
2. Ewa Nowak lat 15 Niepełnosprawne Centrum Kultury w Śmiglu/ Antoni Szulc



Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii.

Data publikacji

19.01.2018r.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn