luty
2019
16
sobota
Danuty
Daniela
Juliany

          

  Strona główna

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU „PARKOWE SKRZATY”

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale także dzieci. Bal przebierańców to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Skrzaty z  koźmińskiego przedszkola bawiły się na balu karnawałowym 8 i 9 lutego. 

 

 

 

 

 

Dzieci przebrane  w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytmie muzyki, którą zapewnił profesjonalny DJ. W tym dniu przenieśliśmy się do Wielkiej Krainy Bajek. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Dzięki temu obok księżniczek, wróżek, biedronek, kowbojów, muszkieterów, policjantów, strażaków, piratów czy żołnierzy - komandosów, pojawiły się postaci z ulubionych bajek takie, jak:  Roszpunka, Anna czy Elsa. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Sala przedszkolna wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona barwnymi balonami. Ten wystrój wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy  bawili się wesoło, uśmiechy nie znikały z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Taka zabawa odbywa się w naszym przedszkolu co roku  i zawsze towarzyszą jej niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia.

Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!


Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii.

Data publikacji

21.02.2018 r.

Tekst: Edyta Góral (Przedszkole „Parkowe Skrzaty”)
Foto: Paulina Szyszka (Przedszkole „Parkowe Skrzaty”)

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn