Ireneusza
Niny

Strona główna

Po VI Otwartym Turnieju Karate „Szlakiem Templariuszy"

W sobotę, 26 maja w Koźminie Wielkopolskim przeprowadzono zawody karate pod nazwą VI  Otwarty Turniej Karate "Szlakiem Templariuszy" 2018. Do naszego miasta zjechało się ponad 230 zawodników z 21 klubów. Organizatorem turnieju był Koźmiński Klub Karate Do Shotokan , Wielkopolski Okręgowy Związek Karate Olimpijskiego przy współpracy z Polską Unią Karate i Gminnym Ośrodkiem Sportu w Koźminie Wielkopolskim pod patronatem Burmistrza Koźmina Wielkopolskiego.

Zawody zostały przeprowadzone na 4 tatami, sędziowało 23 arbitrów PUK , pod czujnym okiem Sędziego Głównego. W klasyfikacji generalnej koźmiński klub zajął 4 miejsce. Najlepszym zawodnikiem Koźmińskiego KK Do Shotokan został Kajetan Woźniak. Łącznie, koźmińscy karatecy zdobyli  18 medali ( 1 złoty, 7 srebrnych oraz 10 brązowych).