kwiecień
2017
26
środa
Marii
Marzeny
Ryszarda


 

                     



 

 



 



Strona główna

Drużyna z Mikorzyna zdobyła Laur Wawrzyńca

Tradycyjnie, jak co roku, w sobotę 28 marca, Koźmin Wlkp. gościł drużyny reprezentujące Parafialne Uczniowskie Kluby Sportowe lub środowiska ministranckie rywalizujące o „Laur św. Wawrzyńca”. W tym roku udział wzięły drużyny reprezentujące: Błaszki, Wierzbno, Koźmin Wlkp. (2 drużyny), Pleszew, Lisków, Roszki, Dębie, Kowalew, Mikorzyn, Wałków Rajsko, Sieradz, Ostrów Wlkp., Witaszyce, Gołuchów, Pogorzelę.

Jubileuszowy turniej rozpoczęto od mszy św., odprawionej w kościele farnym pw. św. Wawrzyńca. Turniej rozegrano w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Marcińca.

Rozgrywki prowadzono w czterech grupach:


GRUPA A

Drużyna

Punkty

Bramki

Miejsce

Zdobyte

Stracone

1.

„Św. Anna” Błaszki

12

5

1

I

2.

PUKS Wierzbno

6

5

3

III

3.

„Św. Wawrzyniec” Koźmin Wlkp.

1

3

10

V

4.

„Św. Florian” Pleszew

6

5

4

II

5.

„Wszystkich Św.” Lisków

4

5

7

IV


Wyniki:

„Wszystkich Św.” Lisków - „Św. Florian” Pleszew 2 : 1

„Św. Anna” Błaszki - PUKS Wierzbno 2 : 0

„Św. Wawrzyniec” Koźmin Wlkp. - „Św. Florian” Pleszew 1 : 3

„Św. Anna” Błaszki - „Wszystkich Św.” Lisków 3 : 1

PUKS Wierzbno - „Św. Wawrzyniec” Koźmin Wlkp. 4 : 0

„Św. Florian” Pleszew - „Św. Anna” Błaszki 0 : 1

„Wszystkich Św.” Lisków - PUKS Wierzbno 0 : 1

„Św. Wawrzyniec” Koźmin Wlkp. - „Św. Anna” Błaszki 0 : 1

PUKS Wierzbno - „Św. Florian” Pleszew 0 : 1

„Św. Wawrzyniec” Koźmin Wlkp. - „Wszystkich Św.” Lisków 2 : 2


GRUPA B

Drużyna

Punkty

Bramki

Miejsce

Zdobyte

Stracone

1.

PUKS Roszki

7

5

2

II

2.

„Fara” Koźmin Wlkp.

7

5

3

III

3.

PUKS Kobierzycko

3

4

7

IV

4.

„Zwiastowania Pańskiego” Dębie

12

10

2

I

5.

„Św. Bartłomiej” Kowalew

0

1

11

V


Wyniki:

„Św. Bartłomiej” Kowalew - „Zwiastowania Pańskiego” Dębie 0 : 4

PUKS Roszki - „Fara” Koźmin Wlkp. 0 : 0

PUKS Kobierzycko - „Zwiastowania Pańskiego” Dębie 2 : 3

PUKS Roszki - „Św. Bartłomiej” Kowalew 3 : 0

„Fara” Koźmin Wlkp. - PUKS Kobierzycko 2 : 0

„Zwiastowania Pańskiego” Dębie - PUKS Roszki 1 : 0

„Św. Bartłomiej” Kowalew - „Fara” Koźmin Wlkp. 1 : 3

PUKS Kobierzycko - PUKS Roszki 1 : 2

„Fara” Koźmin Wlkp. - „Zwiastowania Pańskiego” Dębie 0 ; 2

PUKS Kobierzycko - „Św. Bartłomiej” Kowalew 1 : 0


GRUPA C

Drużyna

Punkty

Bramki

Miejsce

Zdobyte

Stracone

1.

„Św. Idzi” Mikorzyn

9

12

1

I

2.

Wałków

0

6

9

IV

3.

„Św. Michała Archanioła” Rajsko

3

5

9

III

4.

Parafia Wojskowa Sieradz

6

7

5

II


Wyniki:

„Św. Idzi” Mikorzyn - Wałków 4 : 1

„Św. Michała Archanioła” Rajsko - Parafia Wojskowa Sieradz 1 : 3

Wałków - „Św. Michała Archanioła” Rajsko 1 : 4

Parafia Wojskowa Sieradz - „Św. Idzi” Mikorzyn 0 : 3

„Św. Michała Archanioła” Rajsko - „Św. Idzi” Mikorzyn 0 : 5

Wałków - Parafia Wojskowa Sieradz 1 : 4


GRUPA D

Drużyna

Punkty

Bramki

Miejsce

Zdobyte

Stracone

1.

„Św. Rodziny” Ostrów Wlkp.

0

2

8

IV

2.

PUKS Witaszyce

9

8

0

I

3.

„Najświętszej Marii Panny” Gołuchów

6

5

2

II

4.

„Św. Michała” Pogorzela

3

2

4

III


Wyniki:

„Św. Rodziny” Ostrów Wlkp. - PUKS Witaszyc 0 : 4

„Najświętszej Marii Panny” Gołuchów - „Św. Michała” Pogorzela 3 : 0

PUKS Witaszyce - „Najświętszej Marii Panny” Gołuchów 1 : 0

„Św. Michała” Pogorzela - „Św. Rodziny” Ostrów Wlkp. 2 : 1

„Najświętszej Marii Panny” Gołuchów - „Św. Rodziny” Ostrów Wlkp. 2 : 1

PUKS Witaszyce - „Św. Michała” Pogorzela 3 : 0


FAZA PUCHAROWA:


¼ finału

„Św. Anna” Błaszki - PUKS Roszki 4 : 1

„Św. Idzi” Mikorzyn - „Najświętszej Marii Panny” Gołuchów 3 : 0

„Zwiastowania Pańskiego” Dębie - „Św. Florian” Pleszew 2 : 4

PUKS Witaszyce - Parafia Wojskowa Sieradz 3 : 1


½ finału

„Św. Anna” Błaszki - „Św. Idzi” Mikorzyn 1 : 3

„Św. Florian” Pleszew - PUKS Witaszyce 1 : 5


mecz o III miejsce

„Św. Anna” Błaszki - „Św. Florian” Pleszew 1 : 1 (k 3 : 4)


finał

„Św. Idzi” Mikorzyn - PUKS Witaszyce 4 : 2


Tekst i foto Adam Niedziela

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn