Koźmińskie Gimnazjum Szkołą Odkrywców Talentów

Udostępnij
Z wielką dumą i radością informujemy, że nasza szkoła została uhonorowana przez Dyrektora Ośrodka Rozwoju Edukacji tytułem „Szkoła Odkrywców Talentów”. Tym bardziej czujemy się zaszczyceni, ponieważ jesteśmy piątą szkołą -jedynym gimnazjum! w powiecie krotoszyńskim tak godnie odznaczoną (ogólnopolska mapa Szkół Odkrywców Talentów znajduje się na stronie internetowej www.ore.edu.pl/odkrywamytalenty ).

Tytuł ten stanowi wyróżnienie dla naszego gimnazjum, które w istotny sposób przyczynia się do odkrywania i wspierania zainteresowań oraz uzdolnień naszej wspaniałej młodzieży. Cieszymy się niezmiernie, że nasza działalność oraz aktywność naukowa, artystyczna i społeczna została tak bardzo doceniona. Szczególne słowa uznania należą się przede wszystkim naszym zdolnym i aktywnym wychowankom, którzy wytrwale i jak widać efektywnie z nami-nauczycielami współpracują. Tak ważne wyróżnienie świadczy o tym, że naprawdę warto!
Oficjalne odsłonięcie tablicy honorowej „Szkoły Odkrywców Talentów” nastąpi podczas Gminnego Konkursu Talentów dla szkół podstawowych i gimnazjum, który odbędzie się w naszej szkole 30 kwietnia br.
Serdecznie zapraszamy!

Tekst: Gimnazjum im.Zjednoczonej Europy