Enej i nie tylko na “Majówce z Gwiazdami”

Udostępnij
Najlepsze w Polsce Wesołe Miasteczko, koncert zespołu Enej, klimatyczni wykonawcy i mnóstwo innych atrakcji zaplanowano na imprezę “Majówka z Gwiazdami”, która odbędzie się w dniach 4-5 maja w Koźminie Wielkopolskim. Główny organizator, Leszek Ziętkiewicz, dyrektor GZIK-u serdecznie zaprasza na tę imprezę i prezentuje najważniejszych wykonawców, którzy wystąpią na koźmińskim Podzamczu.

 

W programie artystycznym, który będziemy rozpoczynać każdego dnia od godz. 15.00 zaplanowaliśmy występy lokalnych artystów i zespołów artystycznych. 4 maja gwiazdami  wieczoru będą: o godz. 18.00 zagraniczna formacja “DANCING QUEEN” z największymi przebojami ABBY, o godz. 19.45 rewelacyjna zagraniczna formacja  “The FIREBALLS”. Wieczorem zapraszamy na zabawę taneczną z formacją  “TRIO BRITISH MUSIC” . Zespół koncertował bawiąc publiczność i jest znany m.in. w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Hiszpanii, Czechach, Słowacji – mówi dyrektor Leszek  Ziętkiewicz.

W niedzielę  5 maja gwiazdą wieczoru będzie zespół ENEJ. Koncert zaplanowaliśmy na godz. 20.30. Wstęp na wszystkie imprezy jest wolny. – dodaje dyrektor.

Imprezie będzie towarzyszyć  “MAJÓWKA – MIĘDZYNARODÓWKA  PO KOŹMIŃSKU”, co oznacza, że 4 i 5 maja na terenach koźmińskiego Podzamcza stanie  najlepsze w Polsce Wesołe Miasteczko.

Tekst A.F.

Data publikacji 12.04.2013