Przedszkolaki z Koźmina nagrodzone na spotkaniach teatralnych

Udostępnij
Nagroda specjalna Przewodniczącej Jury XV Kaliskich Spotkań Teatralnych Przedszkolaków “za nowatorską formę i interpretację teatralną” przypadła w udziale dzieciom z Przedszkola “Parkowe Skrzaty” z Koźmina Wlkp. Uhonorowano przedstawienie pt. “Bajka o smutnym mieście”. Wstępowała w nim grupa pięciolatków. Opiekunką grupy “Jarzębinki” i pomysłodawczynią przedstawienia  była nauczycielka Barbara Gołąbek .


Wyróżnienie “Za twórczą pracę z dzieckiem przedszkolnym”  otrzymała natomiast grupa teatralna działająca w przedszkolu pod kierunkiem Moniki Ziętkiewicz i Katarzyny Oleder  . Kaliskie jury doceniło przygotowane przez grupę  przedstawienie pt.”W świecie Smerfów”

Uroczysta gala, powiązana z wręczeniem nagród,  na którą zaproszono nauczycielki wraz przedszkolakami odbyła się w kaliskim Teatrze im.Wojciecha Bogusławskiego.

Panie przygotowujące przedstawienia w imieniu swoim oraz dzieci składają serdeczne podziękowania tym , którzy przyczynili do tego niewątpliwego sukcesu – rodzicom przedszkolaków a także Karolowi Gościniakowi który sfilmował całość.

Data publikacji 16.06.2015r.
Tekst : Barbara Gołąbek
Foto :  Łukasz Górski