DZIEŃ EMERYTA W URZĘDZIE SKARBOWYM

Udostępnij
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Krotoszynie zaprasza emerytów  i rencistów na dedykowane spotkanie informacyjne dotyczące rozliczeń rocznych oraz ulg i odliczeń obowiązujących w rozliczeniu PIT za 2015 rok.

W związku z trwająca akcją składania zeznań rocznych za 2015 rok, mając na uwadze potrzebę wsparcia naszych klientów, w szczególności emerytów  i rencistów, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Krotoszynie zaprasza w dniu 29 lutego 2016r., w godzinach od 8.00 do 17.00, do siedziby Urzędu Skarbowego w Krotoszynie, ul. Polna 32 na Dzień Otwarty dedykowany rozliczeniom rocznym PIT, którego celem będzie przybliżenie tematyki ulg i odliczeń oraz sposobów składania zeznań rocznych przez emerytów i rencistów.

W tym dniu pracownicy Urzędu poświęcą Państwu czas oraz podzielą się wiedzą w zakresu niezbędnym do prawidłowego sporządzenia rozliczenia. Przygotujemy stanowiska, gdzie będzie można zasięgnąć porad oraz złożyć bądź wysłać zeznanie poprzez system  e-Deklaracje. Zagwarantujemy Państwu komfortowe warunki, natomiast  pomoc naszych pracowników zapewni poprawne i terminowe wywiązanie się z obowiązku rozliczenia dochodów za ubiegły rok.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Data publikacji 10.02.2016r.

Tekst Katarzyna Zatorska
Urząd Skarbowy
w Krotoszynie