Czy ksiądz biskup grał w piłkę nożną?

Udostępnij

17 maja Szkołę Podstawową Nr 1 odwiedził Biskup Kaliski Łukasz Buzun. Z okazji wizyty tak wyjątkowego gościa uczniowie przygotowali wspaniały program artystyczny, a także listę  oryginalnych pytań do  księdza biskupa.

 

 

Spotkanie z księdzem biskupem Łukaszem Buzunem odbyło się w sali gimnastycznej z udziałem całej społeczności szkolnej, nauczycieli i rodziców. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także: Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski , Przewodniczący Rady Miejskiej w Koźminie Wlkp. i Ksiądz Kanonik Zygmunt Lewandowski.  

Po powitaniu gości przez panią dyrektor Bożenę Kulkę, uczniowie zaprezentowali wspaniały program artystyczny, prezentujący losy Polski chrześcijańskiej od dnia przyjęcia Chrztu św. do czasów współczesnych. Biskup Kaliski podziękował dzieciom za wspaniały występ, prezentujący wartości chrześcijańskie. Podziękował nauczycielom i rodzicom za to, że  duchu takich wartości wychowują dzieci. Godzinne spotkanie, które przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze,  zakończyło się „przepytywanką” księdza biskupa. Dzieci pytały czy ksiądz biskup lubi lody? Czy grał w piłkę? Czy lubił chodzić do szkoły ? itp.

Data publikacji

18.05.2016r.

Tekst i foto: af

{phocagallery view=category|categoryid=7|limitstart=0|limitcount=6}