SP Nr 3 w Koźminie Wlkp. wśród zwycięzców III edycji Konkursu Grantowego w ramach Programu “mPotęga”

Udostępnij

Projekt “Matematyka wokół nas” realizowany przez Szkołę Podstawową Nr 3 w Koźminie Wielkopolskim z grantu Programu mPOtęga,  jako jeden z najwyżej ocenionych przez Kapitułę Konkursu, ma szansę zdobyć w głosowaniu internetowym nagrodę publiczności w postaci dodatkowej dotacji w wysokości 5000 zł. W głosowaniu bierze udział 30 projektów – 15 adresowanych do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych i ich rodziców oraz 15 adresowanych do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Głosowanie trwa od piątku 24 czerwca b.r.  godz. 10:00 do 8 lipca b.r. do godz. 10:00.

 

 

W czasie głosowania każda osoba będzie mogła oddać 1 głos raz na 24h. Aby głos był ważny, osoba powinna zagłosować na wybrane 3 projekty w każdej kategorii. Głosowanie będzie miało miejsce na stronie www.mpotega.pl. Liczymy na Wasze głosy.

W ubiegłym roku szkoła realizowała projekt „Matematyka dla wszystkich”. Odbyły się wówczas m. in. warsztaty TIK oraz origami. Został przeprowadzony Bieg terenowy oraz Turniej gier planszowych.
Na nowy rok szkolny zaplanowano warsztaty kulinarne, wieczór gier planszowych i komputerowych, Miejsko – Gminny Konkurs Matematyczny „Matematyczny Czar Par” oraz Matematyczne Andrzejki.

 

Data publikacji 27.06.2016

Tekst SP Nr 3