Zagrają dla Franka

Udostępnij

Już w najbliższą sobotę, 20 sierpnia o godz. 11:00 na kompleksie sportowym przy ul. Floriańskiej 21 w Koźminie Wlkp. odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej Koźmin Cup 2016. Dochód w całości zostanie przeznaczony na pomoc w leczeniu i rehabilitacji małego Franka z Koźmina Wielkopolskiego. 

 

Franek to syn  jednego z trenerów w  Szkółce Piłkarskiej GOS. Chłopiec urodził się w 2014 roku i zaraz po porodzie lekarze stwierdzili u niego trisomie 21 pary chromosomów, czyli zespół Downa oraz wadę serca. Dlatego Franek musi być od stałą opieką wielu specjalistów: kardiologa, neurologa, endokrynologa, lekarzy rehabilitacji, audiologa, okulisty. Każda z tych wizyt to długie oczekiwanie w kolejce, bądź duży wydatek.

 

 

W turnieju weźmie udział 18 drużyn: SZYSZKA SAPIEŻYN, JELUX TEAM, K.O. KROTOSZYN, SZYBKIE TRAMPKI, SŁAW-PIEK JAROCIN, LZS ZALESIE, HENMAR, TORNADO, JANUSZE FUTBOLU KROTOSZYN, CREATIVE TEAM, WPZTS PRACZYK, JUNIORZY GOS, BRODZIAK TEAM, CKS ZDUNY, DOBRZYCA, A SEREE TEE, ALBATROSY, IGLOO.

Gwarantujemy wiele sportowych emocji i moc atrakcji dla kibiców.
Przyjdź, kibicuj i pomagaj razem z nami.

 

Data publikacji

17.08.2016r.

Tekst: GOS