Setne urodziny koźmińskich harcerzy już w najbliższy weekend

Udostępnij

9-11 września to bardzo ważny weekend dla koźmińskiego harcerstwa. Hufiec będzie obchodził hucznie swoje 100 urodziny. Ponad 100 uczestników spędzi niezapomniany czas na zajęciach prowadzonych przez specjalistów w swoich dziedzinach oraz wspólnej zabawie. Przygotowując zlot nie zapomnieliśmy także o mieszkańcach Koźmina, których zapraszamy do świętowania razem z nami, szczególnie byłych harcerzy.

 

W sobotę o godz. 19.00 na dziedzińcu koźminskiego zamku odbędzie się koncert zespołu [harcerze]n.  [Harcerze]n to dynamiczny i żywiołowy zespół łączący w swoim brzmieniu elementy folku, rocka, muzyki irlandzkiej, bluesa, ska i reggae w jeden energetyczny program. [Harcerze]n to profesjonalny zespół, z bogatym instrumentarium: skrzypce, pianino, gitara basowa, gitara elektryczna, gitara akustyczna, harmonijki ustne, cajon, melodica, wavedrum, perkusja.

W niedzielę zapraszamy natomiast na polową mszę św. i uroczysty apel kończący zlot. Te uroczystości również odbędą się na dziedzińcu zamku. Szczegóły na plakatach. 

 

Data publikacji 7.09.2016r.

Tekst: Michalina Maleszka, ZHP, Hufiec Koźmin Wlkp.