40 Bieg Maćka – utrudnienia w ruchu ulicznym

Udostępnij

Informujemy, iż w związku z odbywającym się w sobotę 1 października 2016 roku 40. Biegiem Maćka wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu ulicznym.

 

 

 

BIEGI SZKOLNE

* Od godziny 9:30 do 11:30 zamknięty będzie ruch w obrębie ulic: Floriańska, Wyszyńskich, 25-go Stycznia.
* Od godz. 11:30 do 12:30 zamknięty będzie ruch w obrębie ulic: Floriańska, Wierzbowa, Benedykta z Koźmina.
W czasie trwania biegów szkolnych całkowicie zamknięty będzie ruch od skrzyżowania ulic: Klasztornej z Targową na całej długości ulicy Targowej do skrzyżowania z ulicą Floriańską, oraz odcinek ul. Glinki od skrzyżowania z ulicą Szkolną do skrzyżowania z ulicą Targową.

 

 

BIEG GŁÓWNY

* O godz. 12:30 nastąpi chwilowe wstrzymanie ruchu na trasie biegu głównego, oraz w obrębie ulic, którymi prowadzić będzie bieg: Floriańska, Pleszewska, L.Wiatrolika, Stary Rynek, T.Kościuszki, Klasztorna, Jana Pawła, Poznańska, ks. S.Goja, T. Cieszyńskiego.
W czasie trwania biegu głównego (od godz. 12:30) całkowicie zamknięty będzie ruch od skrzyżowania ulic: Klasztornej z Cieszyńskiego, na całej długości ul. Cieszyńskiego, przez Nową Obrę aż do Starej Obry (skrzyżowanie przy figurze).
Mieszkańcy Starej Obry i Nowej Obry podróżujący w tym dniu w kierunku Koźmina Wlkp. będą korzystać z drogi krajowej nr 15 prowadzącej przez Wałków, lub z drogi prowadzącej przez Szymanów, Biały Dwór.

Nad bezpieczeństwem uczestników biegu czuwać będą policjanci i strażacy.

Data publikacji 27.09.2016r.

Tekst GOS