„WSZYSCY BAWILI SIĘ WSPANIALE JAK CO ROKU W KARNAWALE” W PRZEDSZKOLU PARKOWE SKRZATY

Udostępnij

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w koźmińskim przedszkolu. W dniach 15 i 16 lutego w Przedszkolu „Parkowe Skrzaty”w Koźminie Wlkp. odbyły się bale karnawałowe.

 

 

 

 

W tych dniach  już od rana w przedszkolu pojawiły  się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-manów, Batmanów, diabełki…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

 

Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. O dobrą muzykę dla przedszkolaków dbał profesjonalny DJ. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Był też czas na pamiątkowe zdjęcia, indywidualne i grupowe. Było bajkowo, uroczyście, tajemniczo i dziecięco, a więc tak jak powinno być na balu  w przedszkolu. Zabawa dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.


Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawczyniom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym Skrzacikom, a to było głównym celem tego balu.

 

       

Data publikacji 21.02.2017r.
Tekst i foto: Edyta Góral (Przedszkole „Parkowe Skrzaty”)