“KTO BIEGA PO OBRZE, TEN CZUJE SIĘ DOBRZE” – bieg na powitanie wiosny

Udostępnij

21 marca  Szkoła Podstawowa w Starej Obrze radośnie, kolorowo i w zdrowym stylu powitała wiosnę. W tym dniu wszyscy pracownicy szkoły, uczniowie, oraz chętni rodzice i mieszkańcy wioski z sołtysem Sławomirem Patryniakiem na czele wzięli  udział w biegu po zdrowie na wesoło, który zorganizowały : Agata Obecny, Natalia Kowal i Renata Praczyk.

 

 

 

 

 

 

60 uczestników biegu spotkało się w wyznaczonym czasie na boisku szkolnym, gdzie biegaczom wręczono numery startowe. Następnie wszyscy w wesołych nastrojach przebiegli dystans ok. 1 kilometra ulicami Starej Obry. Po ukończeniu biegu na zawodników czekały medale oraz smaczne jabłko ufundowane przez Radę Rodziców. Organizatorki przygotowały również wyróżnienia i upominki dla: najszybszych biegaczy, najbardziej kolorowych uczestników biegu, a także nagrody za najbardziej oryginalny strój.

 

Podczas imprezy wszystkich uczestników dzielnie dopingowały przedszkolaki, a nad bezpieczeństwem czuwali policjanci. Impreza wywołała moc pozytywnych emocji wśród zawodników.
Wszyscy świetnie się bawili aktywnie spędzając czas.

 

                   

Zobacz więcej zdjęć z naszej imprezy na facebooku:
https://www.facebook.com/pg/Szko%C5%82a-Podstawowa-w-Starej-Obrze-618788628316305/photos/?tab=album&album_id=620927734769061

28.03.2017r.

Tekst i foto: SP STARA OBRA