WIELKI sukces naszych tancerzy

Udostępnij

Działające przy Ośrodku Kultury w Koźminie Wlkp. grupy  taneczne: baletowa “OVERTI”, tańca nowoczesnego “SUPER PAKA” oraz  break dance “KOŹMIN CREW” znakomicie zaprezentowały się  – 7 kwietnia – na scenie Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu podczas regionalnych spotkań tanecznych „TYLKO DANCE MA SENS”. Statuetkę spotkań wywalczył zespół KOŹMIN CREW.

 

 

 

 

 

 

Ogółem wystąpiło blisko 70 grup tanecznych z Południowej Wielkopolski. Na scenie zaprezentowało się 600 tancerzy – co było rekordem w historii imprezy – w trzech kategoriach wiekowych: 6-11 lat, 12-15 lat, powyżej 15 lat.

 

 

Poziom tegorocznych spotkań tanecznych, zdaniem jury, był bardzo wysoki i trudno było wybrać najlepszych z najlepszych. NAGRODA i statuetka  dla  KOŹMIN CREW jest ogromnym wyróżnieniem i sukcesem całej grupy wytrwałych tancerzy i trenera Przemysława Przybylskiego. Ciekawa choreografia i oryginalność kompozycji, technika wykonania, dobór muzyki i estetyka stroju już podczas występu zachwyciły publiczność.

 

 

 

Również pozostałe grupy: OVERTI i SUPER PAKA zaprezentowały się świetnie i mimo naprawdę ogromnej konkurencji w swoich kategoriach – wypadły wspaniale! To była wielka przyjemność i duma oglądać Was na scenie!

WSZYSTKIM tancerzom – uczestnikom zajęć w Ośrodku Kultury w Koźminie oraz trenerom – serdecznie gratulujemy. DZIĘKUJEMY nie tylko za wspaniałą promocję naszego miasta ale przede wszystkim za widoczny już na scenie  wysoki poziom artystyczny, będący efektem żmudnej i  solidnej pracy. Jesteśmy z Was naprawdę dumni i życzymy dalszej: cierpliwości, wytrwałości, no  i … następnych nagród!

A Ty drogi czytelniku tego tekstu – lubisz tańczyć?!  Zapraszamy na zajęcia do Ośrodka Kultury! Tu znajdziesz, jak widać, świetne zespoły i znakomitych trenerów… – naprawdę warto z nami zatańczyć!

 

Data publikacji:

18.04.2017r.

Tekst i foto: GZiK