Uwaga na utrudnienia w ruchu podczas IX Koźmińskiego Maratonu Rowerowego

Udostępnij

Organizatorzy IX Koźmińskiego Maratonu Rowerowego informują, że 3 czerwca 2017r. w godzinach 11:00 -15:30 mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu drogowym z uwagi na pojawienie się w tym czasie licznych grup rowerzystów, uczestników naszej imprezy. Na głównych skrzyżowaniach ruchem będą kierować strażacy z OSP Koźmin Wlkp., Wałków, Wrotków, Staniew oraz trasę mogą patrolować funkcjonariusze policji z komisariatu w Koźminie Wlkp. Wszystkich uczestników ruchu prosimy  o podporządkowanie się ich poleceniom w celu zadbania o bezpieczeństwo na drodze!  Miejscami szczególnie objętymi zabezpieczeniem są okolice Startu i Mety ul. Zamkowa i Strzelecka  w okolicach ZSP w Koźminie Wlkp. (Zamek).

 

Trasa przebiega również ulicami: Marcińca, Jana Pawła II, Poznańska, Goja, Cieszyńskiego, Strzelecka, Kobylińska, Borecka, Działkowa,  (czasowo 11:00-11:15 Stęszewskiego, Borecka, Stary Rynek.),
a także w miejscowościach:Psie Pole, Skałów, Gościejew, Mokronos, Wrotków, Staniew, Szymanów, Biały Dwór, Stara Obra, Nowa Obra.

Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na zrozumienie i ostrożną jazdę!

Dziękujemy!
Organizatorzy
Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.