Powitań i podziękowań czas w koźmińskiej Jedynce

Udostępnij

4 września pierwszy dzwonek rozbrzmiał we wszystkich szkołach miasta i gminy Koźmin Wielkopolski. W Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim, uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbyła się z udziałem Burmistrza Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. i Przewodniczącego Rady Miejskiej. Samorządowcy podziękowali Bożenie Kulce za wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora koźmińskiej Jedynki. W nowym charakterze  powitano Jacka Zawodnego – obecnego  dyrektora placówki.

 

 

 

Apel inaugurujący rok szkolny w SP NR 1 rozpoczął się żartobliwym akcentem. Społeczność uczniowska przygotowała dla nowego dyrektora „egzamin wstępny” , czyli  test umiejętności i kompetencji biurowo – administracyjnych, który Jacek Zawodny zdał pomyślnie i mógł oficjalnie stanąć przed zebranymi jako nowy dyrektor SP Nr 1.

 

 

W swoim wystąpieniu dyrektor Jacek Zawodny nakreślił wizję szkoły. Jak zapewnił będzie to szkoła, która stworzy dobre warunki do nauki dla każdego ucznia. Jednym z jej filarów będzie rozszerzona oferta zajęć dla dzieci i młodzieży, która pozwoli rozwijać zainteresowania i pasje.

 

 

Burmistrz Maciej Bratborski pogratulował nowemu szefowi Jedynki wygranego konkursu i życzył dyrekcji, uczniom oraz gronu pedagogicznemu entuzjazmu i zapału do wytężonej pracy w nowym roku szkolnym.

Serdeczne słowa podziękowania włodarz gminy skierował do dyrektor Bożeny Kulki i podkreślił, że w czasie kiedy była dyrektorem wiele ważnych dla szkoły inicjatyw i zadań zostało zrealizowanych.
Nowego dyrektora powitała również Rada Rodziców.  Przewodnicząca Rady Rodziców Anna Stawowa życzyła  zarówno nowemu dyrektorowi, jak i wszystkim  nauczycielom i uczniom sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. 

 

                  

 

Data publikacji

4.09.2017 r.

Tekst i foto: Agnieszka Flejsierowicz, UMiG