Jesienne Targi Rolno- Ogrodnicze AGROMARSZ

Udostępnij
Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu zaprasza 1 października br w godzinach od 9.00 do 16.00 do Centrum Edukacyjno-Wystawowego w Marszewie na Jesienne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ “Przyjazna Energia w Domu i Zagrodzie”. Targi objęte zostały honorowym patronatem przez Wojewodę Wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna.

Tematem wiodącym jest szeroko rozumiana energia odnawialna oraz zagadnienia związane z efektywnym gospodarowaniem energią w gospodarstwie rolnym i domowym. W ofercie wystawienniczej znalazły się poprawiające efektywność energetyczną materiały budowlane i wykończeniowe, technologie budowy obiektów energooszczędnych i pasywnych, systemy grzewcze wykorzystujące energię odnawialną oraz zapewniające odzysk ciepła i jego gromadzenie, urządzenia grzewcze opalane biomasą wraz z ofertą materiałów opałowych.

Oferta targów obejmuje również:

  • Sprzęt rolniczy i środki produkcji, wyposażenie obiektów inwentarskich, przydomowe oczyszczalnie ścieków, usługi na rzecz produkcji rolnej, produkty bankowe, wydawnictwa rolnicze, itp.
  • Doradztwo, konsultacje, porady,
  • Prezentację aplikacji EPSU Mobilne,
  • Dzień Otwarty ZSPP CKU Marszew,
  • Kiermasz ogrodniczy.