Niedzielna akcja Strażackiego Pogotowia św. Mikołaja

Udostępnij

Strażackie Pogotowie św.Mikołaja miało bardzo pracowitą niedzielę. Każdy kto przybył do remizy OSP przy ul.Floriańskiej w Koźminie Wlkp., 10 grudnia mógł spędzić aktywnie popołudnie. Na zwiedzających czekało mnóstwo atrakcji. Można było zaczerpnąć wiedzę z przeprowadzania pierwszej pomocy. Na dzieci czekał strażacki św. Mikołaj, który przybył do Koźmina Wlkp. prosto z Laponii. Podczas dnia otwartej remizy koźminianie mogli przekazać dary i upominki dla osób starszych i samotnych z gminy Koźmin Wlkp. w ramach Strażackiego  Pogotowia św.Mikołaja.

 

 

 

 

 

Najmłodsi goście mieli możliwość stworzenia w koźmińskiej remizie choinki z węży strażackich i ozdobienia jej. Dzieci mogły poznać wozy bojowe, jakie posiada koźmińska jednostka. Strażacy przygotowali również atrakcje dla starszych. Dorośli mogli sprawdzić swoje umiejętności manualne na sprzęcie hydraulicznym.

 

Strażacy dziękują wszystkim, którzy skorzystali z ich zaproszenia, udowadniając, że nie jest im obojętny los starszych i samotnych. Dzięki ofiarności wielu osób, będzie można przygotować wspaniałe paczki dla najbardziej potrzebujących mieszkańców miasta i gminy.  

 

 

Dziękujemy naszej strażackiej ekipie, która dołożyła sporo wysiłku i pracy, by ten dzień w naszej remizie przebiegał w milej atmosferze. Podziękowania kierujemy również do firmy Naglak, za okazaną  pomoc – mówią organizatorzy akcji  Strażackie Pogotowie św.Mikołaja.

 

              

 

Data publikacji

11.12.2017r.

Foto: Szymon Sikora

Tekst: Michalina Frąckowiak

Fotorelacja