Podzielili się opłatkiem

Udostępnij

20 grudnia burmistrz Maciej Bratborski zaprosił na świąteczne spotkanie do urzędu dyrektorów szkół i jednostek organizacyjnych, a także przedstawicieli organizacji pozarządowych, by podzielić się opłatkiem i podziękować za współpracę w mijającym roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

W spotkaniu, które odbyło się w sali sesyjnej, uczestniczyli burmistrz Maciej Bratborski i jego zastępca Jarosław Ratajczak. Burmistrz podziękował wszystkim za wspólną pracę na rzecz samorządu w 2017 r. i wyraził nadzieję, że ta współpraca równie dobrze będzie układać się w 2018 r. Będzie to rok jubileuszu 100.odzyskania niepodległości i 100. Powstania Wielkopolskiego. Maciej Bratborski poinformował gości, że na początku roku powoła komitet koźmińskich obchodów tych jubileuszów i wyraził nadzieję, że zarówno szkoły, jak i lokalne stowarzyszenia włączą  się w organizację imprez okolicznościowych.

 


Podczas spotkania tradycyjnie przełamano się opłatkiem, życząc sobie zdrowia, spokoju i radości w czasie świątecznym i w Nowym Roku.

 

W spotkaniu uczestniczyli redaktorzy szkolnych gazetek ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i Szkoły Podstawowej Nr 3 w Koźminie Wielkopolskim.

 

                

 

Data publikacji

21.12.2017r.

Teksi i foto: Agnieszka Flejsierowicz, UMiG