Walentynka dla Hani

Udostępnij

8 lutego w sali „Perła” w Orli odbył się koncert najpiękniejszych piosenek o miłości „Walentynka dla Hani”. Koncert był podziękowaniem dla tych wszystkich osób, które wsparły zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację Hanny Frankowskiej – nauczycielki wychowania fizycznego w koźmińskiej Jedynce. Podczas akcji charytatywnej udało się zebrać kwotę 18 750, 24 zł. Zostanie ona przekazana na leczenie chorej koźminianki. 

 

 

 

 

Głównymi organizatorami tej  zbiórki był Społeczny Komitet „Walentynka dla Hani” i Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wlkp. To oni rozprowadzali cegiełki i zorganizowali koncert. W ramach akcji charytatywnej dla Hani pieniądze zebrali także i przekazali organizatorom: nauczyciele z Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych im.J.Marcińca, uczestnicy zajęć Jumping Frog Koźmin Wielkopolski – FoxFit Mateusza Lisa, Rada Rodziców SP NR 1, a także nauczyciele z przedszkola i szkół miasta i gminy Koźmin Wielkopolski. Akcja otworzyła serca i kieszenie wielu anonimowych ludzi dobrej woli.

 

 

Podczas koncertu „Walentynka dla Hani” usłyszeliśmy piękne, znane i mniej znane piosenki o różnych obliczach miłości. Na scenie wystąpili uczniowie Jedynki, a także młode talenty z zespołu „Pod tytułem”, działającego przy Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy. Wspaniałe aranżacje utworów i pięknie prowadzona konferansjerka sprawiły, że były chwile wzruszeń, śmiechu, zachwytu i zaskoczenia. Finałową piosenkę „Moja i twoja nadzieja” zespołu Hey zaśpiewali wspólnie młodzi wykonawcy wraz z gronem pedagogicznym koźmińskiej Jedynki oraz wszystkimi organizatorami zbiórki. Jakże wymownie brzmiały słowa:

 

„Moja i Twoja nadzieja
Uczyni realnym krok w chmurach
Moja i Twoja nadzieja
Pozwoli uczynić dziś cuda…”

 

Koncert nie odbyłby się, gdyby nie wsparcie organizacyjne i pomoc firmy „Vega” Maryli i Romana Wyduba oraz firmy „Perła” z Orli. Serdecznie dziękujemy. Podziękowania dla Dominika Radwańskiego za filmowanie koncertu. 

 

Rozliczenie zbiórki publicznej nr 2018/422/KS  Koncert Charytatywny  “Walentynka dla Hani” zostanie opublikowane na portalu zbiórek publicznych Ministerstwa Spaw Wewnętrznych i Administracji. 

 

{phocagallery view=category|categoryid=58|limitstart=0|limitcount=20}

 

Data publikacji 9.02.2018 

Tekst: Agnieszka Flejsierowicz

Foto: Paweł Flejsierowicz