Doda gwiazdą Dni Koźmina 2018

Udostępnij

W dniach od 1 do 3 czerwca zapraszamy na Dni Koźmina Wielkopolskiego. Jak co roku, Gminny Zespół Instytucji Kultury zadbał o to, by program dni grodu na Orlą był na tyle różnorodny , aby każdy znalazł w nim coś dla siebie.  W piątkowy wieczór na koźmińskiej scenie wystąpi raper Tede, a wraz z nim zagości gatunek któremu wykonawca jest wierny od ponad dwudziestu lat, czyli hip – hop. W sobotę klimat na koźmińskim Podzamczu diametralnie się zmieni.” Co to jest za dziewczyna, czy ktoś podpowie mi?” – zapyta z pewnością publiczność gwiazda sobotniego koncertu – zespół  MiG. Formacja disco-polo znana jest z takich przebojów jak: „Miód Malina” , „Lalunia” i „Dziewczyna z sąsiedniej ulicy”.

 

 

 

Następnie na scenie zaprezentuje się zespół “Country Show Band” z wokalistą Urszulą Chojan. Urszula Chojan z zespołem chętnie wykonuje piosenki w odmianie rock-country i pop-country.

 

 

Gwiazdą Dni Koźmina 2018 będzie DODA. Artystka wystąpi z zespołem VIRGIN. Koncert zaplanowano na niedzielę, 3 czerwca.

 

Jak co roku – oprócz gwiazd –  na scenie  Dni Koźmina Wielkopolskiego zaprezentują się lokalni artyści , a także holenderska orkiestra dęta. W niedzielne popołudnie odbędzie się 10. edycja Festiwalu Przedszkolaka „O złoty dzwoneczek”.  

 

Już wkrótce znajdziecie Państwo na plakatach szczegółowy program Dni Koźmina Wielkopolskiego.

2018-04-19

Tekst: Agnieszka Flejsierowicz, UMiG

Foto: Mariola Malinowska, GZIK