Kolejne wyróżnienie dla koźmińskiego Zakładu Aktywności Zawodowej

Udostępnij

18 września w Poznaniu odbyła się XIII Regionalna Gala Edycji Konkursu Lodołamacze 2018. Lodołamacz to nagroda przyznawana osobom i firmom, które przełamują bariery w świecie niepełnosprawnych. W tegorocznej edycji – w kategorii zakład pracy chronionej – wyróżniono i przyznano drugie miejsce Zakładowi Aktywności Zawodowej w Koźminie Wielkopolskim.  

 

 

 

 

 

 

Z rąk przedstawicieli kapituły nagrodę odebrał  kierownik Jerzy Fornalik, który nie krył satysfakcji z faktu docenienia dotychczasowej działalności zakładu i trudu jaki został podjęty przez koźmiński samorząd w rozwój ekonomii społecznej.

 

Koźmiński ZAZ już od 10 lat tworzy warunki pracy dostosowane do osób niepełnosprawnych i jest jednym z liderów promowania idei społecznie odpowiedzialnego biznesu.

Podczas poznańskiej gali zostali nagrodzeni regionalni zwycięzcy z województw: łódzkiego, mazowieckiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Nagrody zostały wręczone w 8 kategoriach.

Konkurs  Lodołamacze 2018  jest podzielony na dwa etapy: regionalny – wyłaniający laureatów w poszczególnych rejonach kraju oraz centralny – w którym finaliści zmierzą się w walce o laur Lodołamaczy 2018. Uroczysta Gala, podsumowująca etap centralny odbędzie się 27 września 2018 roku w Warszawie.

2018-09-21

Tekst i foto: ZAZ