Przedstawiciele stowarzyszeń szkolili się

Udostępnij

21 listopada przedstawicieli koźmińskich organizacji pozarządowych po raz kolejny spotkali się z Łukaszem Waszakiem, trenerem i doradcą z zakresu zarządzania organizacją pozarządową, pisania projektów i wniosków o dotacje. Tym razem tematem szkolenia były zasady przygotowania przez organizację ofert i realizacja zadań publicznych, zlecanych przez samorząd.

 

 

 

 

 

 

W szkoleniu uczestniczyli przedstawiciele ngo, pracownicy koźmińskiego magistratu ze Skarbnikiem Gminy Andrzejem Serkiem,  a także pracownicy Gminnego Ośrodka Sportu i Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy.

 

Szkoleniowiec przypomniał „złote” zasady, jakie warto zastosować przy wypełnianiu ofert. Łukasz Waszak omówił także nowe wzory ofert dla stowarzyszeń, które będą obowiązywać od marca 2019 r. Spotkanie miało charakter warsztatowy. Uczestnicy chętnie zadawali pytania trenerowi i szukali rozwiązania problemów, z którymi spotykają się w codziennej działalności. 

 

Warsztaty  zorganizowało Stowarzyszenie „Aktywny Koźmin Wielkopolski” ze środków pochodzących z Budżetu Miasta i Gminy w ramach trybu 19 a , Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

2018-11-27

Tekst i foto: Agnieszka Flejsierowicz, UMiG