I Bieg WOŚP “Policz się z cukrzycą” w Koźminie Wielkopolskim

Udostępnij

13 stycznia 2019r. w Koźminie Wielkopolskim  wystartuje pierwszy bieg  „Policz się z cukrzycą”.  Jest to happening biegowy wspierający 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Głównym założeniem i przesłaniem akcji jest nagłośnienie problemu, jakim jest stale zwiększająca się liczby osób chorujących na cukrzycę.

 

 

Bieg „Policz się z cukrzycą” jest organizowany  od 13 lat w Warszawie, a w tym roku I edycja odbędzie się w naszym mieście.

 

Bieg ma charakter charytatywny. Cały dochód z wpisowego (min. 10pln  do puszki)  zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych  z cukrzycą.

 

Z roku na rok w całej Polsce liczba osób pokazujących swoje wsparcie ludziom chorym na cukrzycę poprzez udział w biegu „Policz się z cukrzycą” zwiększa się. Mamy nadzieje, że również w Koźminie  mieszkańcy licznie wesprą akcję biorąc udział w biegu oraz wspierając uczestników gorącym dopingiem.

 

Do udziału zapraszamy absolutnie każdego! Wystarczy pokonać minimum jedną pętlę w koźmińskim parku  w dowolnej formie, wg uznania i możliwości – sprintem truchtem, marszobiegiem 🙂 Startujemy o 13.00 i biegamy maksymalnie pół godziny. Liczy się wspólny czas na świeżym powietrzu, integracja i dobra zabawa, a przede wszystkim – wsparcie zbiórki WOŚP.  Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się jak najprędzej.  Szczegółowe informacje na facebooku pod wydarzeniem  1. Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą” Koźmin Wielkopolski.

Zapraszają KOŹMIN BIEGA I SZTAB WOŚP W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM

 

Zgłoś udział w Biegu “Policz się z  cukrzycą”

 

Data publikacji

2018-12-13