SUPER JEDYNKA „OGŁASZA, ŻE GOŚCINNA I WSZYSTKICH W GOŚCINĘ ZAPRASZA…”

Udostępnij

We wtorek, 19 lutego odbyły się Otwarte Drzwi  dla przyszłych uczniów i ich rodziców w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907. Pod hasłem Zakochana „Jedynka” zaprezentowano oryginalny, różnorodny i przede wszystkim niezwykle radosny program artystyczny, będący swoistą wizytówką SP Nr 1.

 

 

Barwne tańce, piosenki, dowcipne anegdotki związane z walentynkami, a także smaczny poczęstunek, gry i zabawy, prezentacje: naukowe oraz multimedialna… Wszystko to złożyło się  na bardzo miłą atmosferę imprezy. Roześmiane i zaciekawione buzie Szanownych Małych oraz Dużych Gości mówiły same za siebie!

 

 

Dyrektor szkoły Jacek Zawodny skierował do zaproszonych  gości następujące słowa: – Jesteśmy „Super Jedynką”. Jednak nie wszystko jest u nas „super”. Ciągle staramy się udoskonalać i modernizować bazę dydaktyczną. I tu mamy jeszcze trochę do zrobienia. Obecnie wchodzimy w drugi etap informatyzacji szkoły: przed nami wdrożenie dziennika elektronicznego i przygotowanie Multimedialnego Centrum Bibliotecznego wraz z drugą pracownią komputerową. Są w naszej placówce rzeczy również „super”, które świadczą o tym, że jesteśmy „Super Jedynką”. Należą do nich: innowacyjne, kreatywne pomysły, projekty; różnorodna oferta zajęć pozalekcyjnych oraz organizacja letniego i zimowego wypoczynku, a także bardzo dobrze wykształcona i przygotowana kadra dydaktyczna. To stanowi o bardzo mocnych stronach naszej placówki. W koźmińskiej „Jedynce” nauczyciele  rozwijają talenty  i zainteresowania uczniów.

 

 

Z  pewnością nasi pedagodzy pomogą Waszym dzieciom odnieść sukces i dobrze przygotować je do funkcjonowania we współczesnym świecie.

 

Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia w „Super Jedynce”!

       

2019-03-01

Tekst: Agnieszka Praczyk, fot. Sylwia Gołąbek