XI KOŹMIŃSKI MARATON ROWEROWY – ZAPISY ROZPOCZĘTE

Udostępnij

Amatorska   Grupa    Kolarska   Koźmin  Wlkp.   przy IKS  ,,Spartakus”     ma zaszczyt zaprosić  do udziału w XI Koźmińskim Maratonie Rowerowym, który odbędzie się 8 czerwca w Koźminie Wielkopolskim. Wzorem lat ubiegłych uruchomiliśmy (wyłącznie!) internetowy system zapisów, które tym razem trwać będą  do 31 maja 2019 r. lub osiągnięcia limitu 600 uczestników na wszystkich dystansach.

 

 

 

 

 

Zapisy prowadzi  Firma Time2Win Pomiar czasu <biuro@time2win.pl> można je znaleźć pod tym linkiem: https://www.t2w.pl/zapisy/24

Startujemy w sobotę od godz. 8 00  w czasie trwania  ,,Dni Koźmina Wlkp.”

 

Bardzo liczymy  na Waszą  obecność  na  jedenastej już odsłonie naszego koźmińskiego rowerowego święta!

Regulamin dostępny na  stronach pod adresem www.agk-kozmin.pl oraz na facebooku: AGK Koźmin Wielkopolski

Tam też możecie się zapoznać z przebiegiem planowanych tras i szczegółowym harmonogramem imprezy.

 

Może nie znajdziecie u nas bezkresnych kilometrów podjazdów górskich, ani nawet średniej wielkości „sztywniejszych hopek”, to jednak nie obędzie się bez kilkakrotnego powstania w korbach, by nie zgubić grupy lub spróbować jej odskoczyć. Jeśli atmosfera belgijskich krętych i  wietrznych klasyków jest Wam mile widziana, to macie szansę pojechać na podobnie wijących się drogach, wśród pól i małych miejscowości, które będziecie mijać jadąc trasami koźmińskiego maratonu w edycji 2019 – tylko szutrów i bruków brak- w tym roku !

 

Oczywiście po raz kolejny  zachęcamy do objeżdżania trasy i poprawiania swej kondycji na drogach XI Koźmińskiego Maratonu  Rowerowego.

 


                                     

2019-04-09

Tekst: członkowie AGK Koźmin Wlkp.